AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare

Data de inscriere : 06/06/2009
Varsta : 26
Localizare : Zarnesti~Brasov

Regulament F.D Empty
MesajSubiect: Regulament F.D   Regulament F.D Icon_minitimeDum Aug 02, 2009 8:09 pm

Regulament Fifa-Devils

Dupa ce te inscrii posteaza la prezentare.
Administratorii pot modifica regulamentul si conditiile de desfasurare.
Odata inscrisi in competitii jocatorii isi dau acceptul asupra regulamentului.
Nu sunt admise limbajul vulgar,neparticiparea la meciuri sau orice alta incalcare a regulamentului.
Este permisa folosirea combinatie Q W sau A Q !!!! (nu este permisa numai in cazul in care ambii jucatori sunt de acord sa nu se foloseasca)

Level of Detail:Medium

In cazul in care un meci se intrerupe se vor juca minutele ramase de exemplu:daca un meci se intreupe in minutul 50 se va relua meciul si se va mai juca inca 40 de minute adica din minutul 0 pana in minutul 40.Insa daca se demonstreaza ca unul din ei a esit de buna voie,se va trece scorul din minutul respectiv si inca 3 goluri.
Scorul final se considera cel din minutul 90.
In Faza Semifinalelor...Sferturilor Se Vor Juca Meciuri Tur-Retur.In Caz De Egalitate Se Va Juca Un Meci Decisiv.Daca Si In Meciul Decisiv Va Fi Egalitate,Atunci Scorul Final Va Fi Cel Din Minutul 120 sau Scorul De La Penalty.